Wymiana sprzęgła

Strona główna Wymiana sprzęgła

Zajmujemy się profesjonalną wymianą sprzęgieł oraz kół dwumasowych i zamachowych, a także sprzęgieł do skrzyń automatycznych i manualnych. Obsługujemy każdy model i markę samochodu, zarówno osobowego, jak i dostawczego. Skuteczność i wysoka jakość naszych usług oparta jest na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży. Wyszkolona kadra mechaników w naszym warsztacie może zapewnić bezbłędnie wykonane zlecenie, do tego w krótkim czasie..

Kiedy powinno się wymienić sprzęgło?

Jak każdy sprzęt, tak i sprzęgło w końcu się zużywa. Z tego też powodu musi zostać wymieniony na nowy. Wymiana sprzęgła powinna nastąpić średnio po przejechaniu 100 do 200 tysięcy kilometrów. Liczba przebytych kilometrów jest zależna od kilku czynników, takich jak marka samochodu, rodzaju silnika czy stylu jazdy kierowcy.

Powodem wymiany sprzęgła może być ogólne obciążenie pojazdu, a także nieprawidłowe zmienianie biegów czy nadmierne przyspieszanie. Takie działania mogą pogorszyć stan działania pedału sprzęgła, przez co silnik samochodu będzie znacznie obciążony. Najczęstszym jednak powodem zużycia sprzęgła jest zwiększenie obrotów silnika oraz brak przyspieszenia. Brak reakcji na tego typu awarie mogą się przyczynić do awarii skrzyni biegów, dlatego ważne jest, aby w porę przyjść na serwis do warsztatu.

Zapraszamy na wymianę sprzęgła

W warsztacie PREMIO przeprowadzamy badania diagnostyczne, na podstawie których nasi doświadczeni mechanicy wykonają wymianę sprzęgła i usuwają ewentualne usterki. Obsługujemy każdy model i markę pojazdu, wykorzystując do tego najlepszej jakości sprzęt. Mając świadomość zapotrzebowania rynku, wciąż poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i zdobywając liczne certyfikaty.

Dbając o dobro klienta do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, jednocześnie skrupulatnie trzymając się terminów. Posiadamy części od sprawdzonych i uznanych marek, dzięki czemu naprawa przebiega sprawnie i sukcesywnie. A wszystko to w atrakcyjnej cenie, przystępnej dla każdego kierowcy. Zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu!

Cennik

Wymiana sprzęgła: 400-800 zł

Dane Firmowe:

Premio Bojszczak & Bounaas
ul. Głogowska 421 A,
60-004 Poznań

Godziny Otwarcia:

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 8:00 - 14:00