Holowanie aut

Strona główna Holowanie aut

Samochód nagle odmówił Ci posłuszeństwa? Nie masz możliwości samodzielnie go zaprowadzić do mechanika? Zdaj się na PREMIO – oferujemy holowanie aut, lawetę i pomoc drogową na terenie Poznania i okolic! Jesteśmy w stanie szybko, tanio i bezpiecznie odholować Twój samochód z każdego miejsca, a nawet podjąć się jego fachowej naprawy!

Nasze usługi holowania aut

Mając wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej możemy zapewnić, że Twoje auto będzie z nami w pełni bezpieczne. Dysponujemy nowoczesnymi, sprawdzonymi samochodami, które mają ogromne możliwości. Dzięki nim jesteśmy w stanie odholować pojazdy o praktycznie każdym rozmiarze, bez względu na ich masę. Podczas transportu dbamy o jego stan i bezpieczeństwo, aby dotarł do wskazanego miejsca bez dodatkowych uszkodzeń. Nie zapominamy również o pasażerach i kierowcy – w tym o ich bagażach.

Zatrzymanie samochodu na środku drogi potrafi być stresujące. Z nami te obawy znikną w zapomnienie – zawsze do każdego przypadku przychodzimy przygotowani i wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który pozwalają nam usunąć drobniejsze usterki na drodze. Jesteśmy w końcu również fachowymi mechanikami, którzy nie mają największego problemu z naprawieniem nawet najbardziej skomplikowanych awarii.

Jak potrzebujesz holowanie samochodu, to tylko z firmą Premio z Poznania!

Zaufaj profesjonalistom

Holowanie aut jest jedną z naszych czołowych usług. Z racji, że zajmujemy się tym od lat, zawsze można na nas polegać, czego dowodem są nasi liczni stali klienci. Gwarantujemy pomoc nie tylko na terenie Poznania, ale również i okolic – dotrzemy do każdego miejsca w Wielkopolsce, do tego w krótkim czasie. Ponadto jesteśmy dostępni 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, więc można się do nas zgłosić o każdej porze dnia i nocy – nawet w niedzielę.

W trakcie holowania auta dbamy o najmniejszy szczegół, aby pojazd dotarł bezpiecznie do wskazanego przez poszkodowanego miejsca. Zajmujemy się transportem samochodów zarówno zepsutych, jak i uszkodzonych po wypadku, a w razie konieczności przeprowadzimy szybki serwis na drodze.

Jeżeli kierowca i pasażerowie sobie tego życzą, zapewniamy komfortową i bezpieczną podróż do domu. Załatwimy także auto zastępcze opłacone z OC sprawcy.

Skontaktuj się

Jeżeli szukasz fachowców, którzy szybko i tanio odholują Twoje auto to dobrze trafiłeś. W PREMIO możesz liczyć na zgrany zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się holowaniem i naprawą samochodów. Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Cennik

Holowanie aut: od 120 zł

Dane Firmowe:

Premio Bojszczak & Bounaas
ul. Głogowska 421 A,
60-004 Poznań

Godziny Otwarcia:

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 8:00 - 14:00