Wymiana rozrządu

Strona główna Wymiana rozrządu

Oferujemy profesjonalną wymianę rozrządu dla kierowców bez względu na markę i modelu auta. Jeżeli Twój pojazd potrzebuje natychmiastowej pomocy, koniecznie się zgłoś do naszego warsztatu. Zapewniamy szybkość realizacji i korzystne ceny za usługę.

Dlaczego wymiana rozrządu jest tak ważna?

Rozrząd to układ, który przyczynia się do zamykania i otwierania zaworów w silnikach czterosuwowych wykorzystywanych w motoryzacji. Uszkodzenie tego elementu może unieruchomić samochód na kilka dni, jak nie tygodni. Z tego też powodu zalecamy regularne przeglądy stanu rozrządu, a w razie usterek – natychmiastowego serwisu i wymiany. Wszystko zależy od poleceń producenta. Jeżeli nie chcesz stracić możliwości jazdy, koniecznie się tego trzymaj!

Jak wygląda nasz serwis

Wymiana rozrządu zależna jest od zaleceń producenta, ale również od przebiegu samochodu, jego silnika i stylu jazdy kierowcy. Zazwyczaj trzeba to robić od 60 do 1290 tys. przejechanych kilometrów, chociaż już w niektórych modelach można przyjść na wymianę nawet po 190 tys. kilometrach. Inaczej sprawa wygląda z samochodem używanym, który nie posiada udokumentowanej diagnostyki. Warto wtedy – przed jego użyciem – zdecydować się na wymianę rozrządu wraz z jego elementami, czyli paskiem, rolkami, wałkami i napinaczem. Dzięki temu można uniknąć awarii nie tylko tych części, ale wielu składających się na cały silnik samochodowy. A zepsuty silnik to zdecydowanie większe koszty naprawy.

Układ rozrządu, niezależnie od tego, czym jest obsługiwany (paskiem lub łańcuszkiem), prędzej czy później straci swoją trwałość. Dlatego zachęcamy do regularnych przeglądów i serwisów w naszym warsztacie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, który pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia szybko, sprawnie i dokładnie. Przeprowadzamy dogłębną analizę i stawiamy diagnozę, po czym – w razie potrzeby – wykonujemy usługę wymiany rozrządu. Wykorzystujemy do tego części samochodowe od sprawdzonych producentów, gwarantując najlepszy efekt końcowy.


Cennik

Wymiana rozrządu: 200-1500 zł

Serdecznie zapraszamy na nasz warsztat kierowców z Poznania i okolic. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, ale również dla przedsiębiorstw. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktować się można z nami telefonicznie lub mailowo.

Dane Firmowe:

Premio Bojszczak & Bounaas
ul. Głogowska 421 A,
60-004 Poznań

Godziny Otwarcia:

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 8:00 - 14:00