Wymiana klocków hamulcowych

Strona główna Wymiana klocków hamulcowych

Zajmujemy się profesjonalną wymianą klocków hamulcowych dla aut w województwie wielkopolskim. Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu – otrzymasz tam fachową pomoc i wsparcie w kwestii swojego pojazdu. Dzięki nam Twoje auto zyska drugie życie!

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Każdy kierowca ma obowiązek dbania o układ hamulcowy swojego pojazdu. Nic w tym dziwnego – prawidłowo działające hamulce to podstawa jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy. Skracają one bowiem drogę hamowania i umożliwiają szybsze reagowanie kiedy pojawia się zagrożenie na drodze. Potrafią ocalić życie zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Kiedy klocki hamulcowe wymagają wymiany?

Wymiana klocków hamulcowych (przednich) jest konieczna w momencie, kiedy zaczynają wydawać charakterystyczny, metaliczny pisk podczas jazdy, bądź na liczniku samochodu zapala się specjalna kontrolka. Warto też zwracać uwagę na płyn hamulcowy, ponieważ jego niski poziom może świadczyć o zużyciu klocków hamulcowych.

Jak zadbamy o Twój układ hamulcowy

Układ hamulcowy składa się z zacisków, pomp, tarczy, przewodów oraz klocków – każdy z tych elementów musi być w nienagannym stanie, żeby cały układ mógł sprawnie działać. Najczęstszą częścią wymagającym serwisu i wymiany są klocki hamulcowe, w czym się właśnie specjalizujemy. Ich żywotność jest zależna od wielu czynników, m.in. stylu jazdy kierowcy (jazda miejska przyspiesza ich zużycie!) czy eksploatacji samochodu. Powinno się je regularnie wymieniać, co 30 do 40 tysięcy przejechanych kilometrów.

Wykonujemy fachową diagnozę i wymianę klocków hamulcowych, tarcz oraz płynu hamulcowego. Podczas serwisu wykorzystujemy części mające homologację ECE R90. Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, którzy sumiennie i skrupulatnie podchodzą do każdego zlecenia. Chcąc przekazać samochód w pełni bezpieczny i gotowy do dalszej jazdy dbamy o każdy szczegół – cały proces serwisu układu hamulcowego przebiega w pełnym skupieniu i zaangażowaniu, jednocześnie trzymając się krótkiego czasu jego realizacji.


Cennik

Wymiana klocków hamulcowych: 160 zł

Skorzystaj – zadzwoń do naszego warsztatu i poznaj szczegóły naszych usług. Zapraszamy kierowców w Poznania i okolic!

Skontaktuj się

Dane Firmowe:

Premio Bojszczak & Bounaas
ul. Głogowska 421 A,
60-004 Poznań

Godziny Otwarcia:

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 8:00 - 14:00